Biz Kimiz?

Türkiye’nin üreten ve değer yaratan ülke olma yolundaki dönüşümünü, fuarcılık ile hızlandırmak vizyonu ile kurulan EXPO MASTER A.Ş. Türkiye’de fuar kültürünü oluşturmak ve yaygınlaştırmak misyonu ile çalışıyor.
Fuarcılığın, her iş alanı için kaçınılmaz bir gelişim anahtarı olduğuna inanan tecrübeli iş insanları ve liderler ile birlikte, Türk fuarcılığına yeni bir soluk getirmek ve ileriye taşımak için çıktığımız bu yolda, çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor.

CEO’nun Mesajı

Daha Fazla Bilgi

Değerli İş Ortaklarımız ve Çalışanlarımız,

Her geçen gün hızla büyüyen EXPO MASTER, Dünya standartlarındaki hizmet kalitesiyle ve sürdürülebilir başarı hedefiyle küresel bir oyuncu olma yolunda hızla ilerliyor. Kuruluşundan bugüne faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde başarılı çalışmalara imza atan EXPO MASTER,   geliştirdiği yenilikçi fuar projelerini iş süreçlerine yansıtarak iş dünyasına fark katmaya devam ediyor. Toplumsal konulardaki sorumluluğunu, iş sorumluluğunun önemli bir parçası olarak gören EXPO MASTER , bu alanda da hayata değer katacak çalışmalar yapmayı sürdürüyor.

Sürdürülebilir kurumsal büyüme sağlamayı ve Türk fuarcılığının yanı sıra, Türk şirketlerinin de ilgili pazarlarda önemli konumlar elde etmeleri için faaliyet gösteren EXPO MASTER, bu yolda ilerlerken araştırma ve geliştirme çalışmalarına da ağırlık veriyor.

EXPO MASTER olarak, içinde yaşadığımız topluma ve çevremize olan sorumluğumuzun gerekliliklerini en iyi şekilde yerine getirmeye, aynı zamanda, gerçekleştirdiğimiz projelerle, Türkiye’nin kalkınmasına katkıda bulunmaya devam edeceğiz.

Bu vesileyle, tüm iş ortaklarımıza ve çalışanlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum.

Saygılarımla,

EGEMEN HESAPÇI

Ekip Liderlerimiz

Daha Fazla Bilgi
İrem Emrullah

İrem Emrullah

Pazarlama Yöneticisi
Daha Fazla Bilgi
Davut Özer

Davut Özer

Finans Müdürü
Daha Fazla Bilgi
Eda Baysal

Eda Baysal

Operasyon Yöneticisi